Peelingi medyczne

Kwasy medyczne działają w dwóch kierunkach dzięki swojej budowie:

  • oczyszczają głębsze warstwy skóry
  • złuszczają naskórek

Zabiegi peelingami chemicznymi są pomocne w usuwaniu drobnych i głębokich zmarszczek, mają za zadanie przyśpieszenie wytwarzania kolagenu i elastyny dzięki czemu możemy osiągnąć efekt jędrnej, promiennej i wygładzonej skóry. Peelingi najbardziej skuteczne są w redukcji trądziku, eliminują rozszerzone pory, oraz minimalizują blizny i rozstępy. Zabieg ma na celu wywołanie przyśpieszonej odnowy komórkowej warstwy skóry w celach takich jak: złuszczanie, nawilżenie, odżywienie, zniwelowanie oznak starzenia, regulacji sebum oraz depigmentacji. Zabiegi te najlepiej wykonywać jesienią lub zimą.

Tylko teraz -20% na wszystkie zabiegi z oferty LightSheer. Przy zakupie podaj hasło 'GŁADKA PACHA'.
PROMOCJA!
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Efekty:

  • odbudowa włókien kolagenu i elastyny
  • rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości
  • stymulacja procesu odnowy komórkowej
  • silne i głębokie odmłodzenie skóry
  • spłycenie zmarszczek i bruzd
  • poprawa jędrności skóry
  • zmniejszenie rozszerzonych porów
  • poprawa poziomu nawilżenia skóry

Przed zabiegiem zapraszamy na BEZPŁATNĄ konsultację kosmetologiczną wraz z próbą.

Peelingi do wielopoziomowego odmładzania skóry, niweluje wszelkie oznaki starzenia się skóry oraz defekty skórne występujące w skutek czynników zewnętrznych. Zapewnia spektakularne i synergistyczne efekty bioodnowy, redermalizacji naskórka i skóry właściwej. Idealny dla osób borykających się z nierównym kolorytem, dla skóry z widocznymi oznakami starzenia, narażonej na działanie czynników środowiskowych, pozbawionej blasku i jędrności.

Zabieg retix C jest intensywną terapią z retinolem, antyoksydantami i witaminą C. Zabieg ten prowadzi do odnowy tkanek dzięki usunięciu martwego naskórka. Efektem zastosowania preparatu jest napięta jędrna, nawilżona i rozjaśniona skóra. Zabieg należy powtarzać co 4 tygodnie. Preparat po zaaplikowaniu na skórę zmywa się samodzielnie w domu po 4-6 godzinach czystą chłodną wodą.

Medyczny preparat do biorewitalizacji skóry aplikowany metodą bez użycia igły. Skutecznie opóźnia efekty starzenia się skóry, preparat idealnie nadaje się na twarz, szyje, dekolt, zwiotczałą skórę biustu oraz dłonie. Wskazaniem do zabiegu są defekty powstałe w wyniku fotostarzenia się skóry: pomarszczona, żółtawa gruba skóra, z melasmą lub skłonnością do silnych przebarwień. Preparat przeznaczony jest dla osób w różnym wieku, można go stosować o każdej porze roku.

Rewitalizacja i peeling w jednym. Preparat może być stosowany o każdej porze roku dzięki braku składników fotouczulających. Zabieg wyróżnia się brakiem długiej rekonwalescencji pozabiegowej oraz bezbolesnością, przywraca napięcie i elastyczność skóry, wyrównuje koloryt i redukuje widoczne przebarwienia. Idealnie sprawdza się w redukcji rogowacenia okołomieszkowego i nadmiernych zrogowaceń skóry.